با هوم اند هوم آشنا شوید!

همه ما زمانی فکر و رویای مهاجرت را در سر پرورانده‌ایم اما آیا واقعا گامی برای مهاجرت برداشته‌ایم؟! هوم اند هوم موسسه‌ایی مهاجرتی است که خدمات گسترده و متنوعی را در تمام موضوعات مهاجرتی به علاقه‌مندان این حوزه ارائه می‌دهد. موسسه هوم اند هوم با کادری مجرب یک هلدینگ معتبر در داخل و خارج از ایران دارد. خدمات مهاجرتی ما به اغلب کشورها از طرق گوناگون؛ اعم از تحصیلی، کاری و انجام سرمایه گذاری، خرید املاک و هر روش دیگری مربوط می‌شود.

شیرینی طعم مهاجرت را با ما تجربه کنید!

همواره از همان پله اول همراه شما هستیم! ما خانواده‌ایی از جنس شماییم که بی‌وقفه در حال تلاش برای رسیدن به نیازهایتان هستیم. تیم ما پاسخگویی به سوالات و نیازهای شما عزیزان را با بیشترین مسئولیت پذیری بر عهده گرفته تا با اطمینان خاطر بیشتری به اهداف شما تحقق بخشیم.

 همانطور که می‌دانید این روزها مهاجرت به موضوعی ترند مبدل شده که ممکن است سوالات زیادی را برایتان به وجود آورد، ما هم اکنون با در اختیار داشتن متخصصان زبده به استقبال از شما نشسته‌ایم تا راه را برای آینده‌ایی پر شور هموارتر نماییم. هر گونه مورد مهاجرتی؛ بهترین چیزی است که ما در آن تخصص کسب کرده‌ایم.

چرا هوم اند هوم (H&H) را انتخاب کنیم؟!

با افتخار به شما هوم اند هوم را معرفی می‌کنیم زیرا شایسته بهترین‌ها هستید! ما برای ارائه خدمات مهاجرتی به شما اینجا هستیم. از خانه به اقامت‌گاه جدیدتان! تیم ما از متخصصان مهاجرتی با سابقه و فعال، با هدف ارائه خدماتی حرفه‌ای و شفاف، برای مهاجران در نظر گرفته شده است.

اینجا، می‌توانید با اطلاعات جامعی که درباره مهاجرت و اقامت در کشورهای مختلف جهان وجود دارد، بهترین تصمیمات را درباره زندگی خود اتخاذ نمایید. با دسترسی به اطلاعات کامل درباره نحوه مهاجرت، ویزا، مشاغل، اقامت و همچنین اطلاعاتی درباره فرهنگ و زندگی در کشور مقصد، می‌توانید برای زندگی بهتری در کشور دلخواه خود، آمادگی پیدا کنید.

همچنین، می‌توانید با مشاوران ما در ارتباط مستقیم باشید. تیم ما، با توجه به سابقه و تجربیاتی که دارد، با شما درباره نحوه مهاجرت به کشورهای مختلف، مشاوره خواهند داد. گروه هوم اند هوم با پوشش کامل درباره تمامی جزئیات مربوط به مهاجرت شما به کشور مقصد، در هر مرحله از مهاجرت، در کنار شما خواهد بود. اگر تا کنون اقدامی برای مهاجرت نکرده‌اید و یا ناموفق بوده است هم اکنون به ما بپیوندید و از خدمات ما بهره‌مند شوید.

هدف ما ارتقای زندگی شما است!

ما با هدف اصلی و شعار تحقق آرامش در کنار شما ایستاده‌ایم! قصد از تاسیس هوم اند هوم ارائه خدمات به افرادی است که تصمیم بر این دارند تا زندگی موفق و بهتری را در کشوری دیگر آغاز کنند در واقع نام کمپانی HOME&HOME هم برگرفته از این موضوع بوده که از خانه به اقامت‌گاه جدید پشتیبان شما خواهیم بود.

 افراد با توانایی‌های متفاوت می‌توانند در حیطه کاری خود موفق باشند و چه بسا این اتفاق در کشوری دیگر به عنوان دستاوردی بزرگ برای شروعی پیروزمندانه باشد. اعتماد خود را به دست متخصصین ما بسپارید و همین امروز برای دریافت مشاوره در زمینه های تحصیلی، کاری، توریستی، سرمایه گذاری و غیره با ما تماس بگیرید.

اعتبار و تضمین هوم اند هوم (H&H)

از جمله نکات مهم برای تضمین اعتبار و قانونی بودن سایت مهاجرتی، استفاده از مجوز کسب به صورت قانونی است. همانطور که می‌دانید، فرایند مهاجرت به کشورهای دیگر، به دلیل دشواری‌هایی که دارد و همچنین زمان و هزینه‌های بالایی که ممکن است به همراه داشته باشد، موضوعی حساس خواهد بود. بنابراین، افرادی که به دنبال مهاجرت هستند، اغلب در جستجوی تیمی بوده که به آنها اطمینان دهد می‌توانند به صورت قانونی و با اعتماد به نفس به هدف خود ادامه دهند.

در همین راستا، هوم اند هوم با داشتن مجوز کسب، توانسته به عنوان یکی از منابعی که به مهاجران اطمینان و قدرت تصمیم‌گیری بیشتری می‌دهد، عمل نماید. با داشتن مجوز کسب، ما به صورت رسمی به عنوان یکی از مؤسسات قانونی فعالیت خود را در حوزه مهاجرت آغاز کرده‌ایم و می‌توانیم خدمات را به مهاجران ارائه دهیم. از جمله خدماتی که سایت مهاجرتی ما می‌تواند برای مهاجران ارائه دهد به شرح زیر است:

-مشاوره در خصوص برنامه‌های مهاجرتی

-تهیه مدارک مورد نیاز

-راهنمایی در بررسی مدارک و … خواهد بود.

اعضا اصلی شرکت

تیم حرفه ای ما

نظرات مشتریان

آنچه مشتری های خوشحال ما درباره ما گفتند را بخوانید