شرایط اقامت و هزینه ثبت شرکت در راس‌ الخیمه

هزینه ثبت شرکت در راس‌ الخیمه

کشور امارات متحده عربی دارای اقتصادی پویا، رو به رشد و پررونق است. مالیات کم، سود سرشار و تسهیلات دولتی از مهم‌ترین دلایل گرایش مهاجران خارجی به این شیخ نشین به ویژه دبی و راس‌ الخیمه است. این امارات‌ نشین راه‌های مختلفی برای جذب مسافران و سرمایه‌هایشان گشوده است.

خرید خانه در دبی، ثبت شرکت در دبی از کانال‌های گرفتن اقامت امارات است. کشور امارات به دلیل فقدان نیروی متخصص و زبده شرایط اقامت در این کشور را تسهیل کرده است. در ادامه به هزینه ثبت شرکت در راس‌ الخیمه و شرایط اخذ اقامت این شیخ نشین پرداخته‌‌ می‌شود.

مزایا، فواید و هزینه ثبت شرکت در راس‌ الخیمه چیست؟

این شیخ نشین همواره در پی جذب مسافران ثروتمند است تا از طریق سرمایه خود اقوام به ثبت شرکت در این امیرنشین نمایند. اگر چه هزینه ثبت شرکت در راس‌ الخیمه بالا می‌باشد اما دلایل مهمی برای گرایش سرمایه‌گذاران به این منطقه وجود دارد که شامل:

کنترل شرکت

تمامی موسسه‌های راس‌ الخیمه متعلق به خارجیان است و خارجیان مالکیت ۱۰۰ درصد بر شرکت خود دارند.‌ داشتن سهم در در این منطقه برای هر فردی با هر ملیتی آزاد است. این امر به سهامداران فرصت کنترل کامل بر عملیات و مدیریت شرکت‌ها  می دهد.

انعطاف پذیری

شیخ نشین راس‌ الخیمه دارای قوانینی است که انعطاف زیادی برای سهام‌داران در نظر گرفته است. برای ثبت شرکت سرمایه‌ زیادی مورد نیاز نبوده و صورت‌های مالی و حسابرسی شده تقاضا نمی‌‌شود. حساب‌های شرکت را می‌توان با موسسات داخلی و خارجی افتتاح کرد. این انعطاف پذیری به سرمایه‌گذار فرصت می‌دهد تا به ثبت شرکت در این شیخ نشین اقدام کنند. کم بودن سرمایه و هزینه ثبت شرکت در راس‌ الخیمه یک فرصت بی نظیر برای تجارت جهانی است که به سرمایه‌گذران داده شده است.

صرفه جویی در هزینه‌ها

دولت امارات متحده عربی مجوز ادغام چند کسب و کار را می‌دهد. این ادغام برای سهام‌داران پر هزینه است.  از طرف دیگر، تشکیل شرکت در راس الخیمه  با هزینه‌های کم برای ادغام و تجدید و تمدید کسب و کار، بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است. برای ثبت شرکت نیازی به‌  دفتر جداگانه نیست، چون آدرس نماینده  ثبت شده به عنوان آدرس دفتر ثبت شرکت مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.‌ این موضوع به کاهش هزینه ثبت شرکت در راس‌ الخیمه کمک زیادی می‌کند.

امنیت

این امیر نشین به سرمایه‌گذار فرصت می‌دهد تا به دادگاه‌های مرکز مالی بین‌المللی دبی و دادگاه‌های بازارهای جهانی ابوظبی  دسترسی داشته باشد. این افراد در صورت بروز مشکل می‌توانند به این مراکز مراجعه کنند. این در حالی است که کشور امارات بر طبق قوانین امارات تابع دادگاه‌های داخلی و محلی است. دادگاه‌های بین‌المللی به زبان انگلیسی برگزار می‌شود اما دادگاه‌های محلی به زبان عربی صحبت می‌کنند. دسترسی به دادگاه‌های بین‌المللی به سرمایه‌گذار اطمینان خاطر می‌دهد تا اقدام به ثبت شرکت نماید و از جهت امنیت مال و سرمایه دچار مشکل نشود. وجود این امنیت به سرمایه‌گذار این فرصت را می‌دهد تا بتواند هزینه ثبت شرکت در راس‌ الخیمه را به مرور زمان جبران کند.

مالیات کم در منطقه راس‌ الخیمه

پرداخت مالیات یکی از اصلی‌ترین موضوعات برای سهامداران هنگام تشکیل یک شرکت در راس‌ الخیمه است.

ثبت شرکت در راس‌ الخیمه به سهامداران اجازه دست یافتن به شبکه معاهده مالیات مضاعف را می‌دهد‌. در این شرایط سرمایه‌گذار از پرداخت مالیات معاف است.

راس الخیمه یکی از معدود حوزه‌های خارجی است که به نهادها و موسسه‌های خود وضعیت معاف از مالیات را عرضه می‌دارد. کاهش مالیات در نهایت منجر به کاهش هزینه ثبت شرکت در راس‌ الخیمه می‌شود.

پردازش سریع در انجام امور ثبت شرکت

راس الخیمه قوانین و مقررات خاصی برای تلفیق شرکت‌ها ارائه می دهد و روند کار را سریع و مفید می کند. یک سهامدار و یا مدیر یک شرکت در منطقه راس‌ الخیمه ممکن است یک فرد مجرد از هر کشور یا سازمانی باشد. کل جریان ادغام چند شرکت دوره  کوتاهی به طول می‌انجامد.  پردازش امور در طول دو روز کاری زمان لازم دارد. انجام سریع کار موجب صرفه جویی در وقت و عدم افزایش هزینه ثبت شرکت در راس‌ الخیمه خواهد شد.‌

شبکه جهانی و اقتصاد رو به رشد

ثبت شرکت در راس‌ الخیمه فرصت عالی برای دست‌یافتن به اقتصاد رو به رشد جهان است. افرادی که اقدام به ثبت شرکت در این شهر می‌کنند، اقتصاد رو به رشد و پویایی را تجربه کرده و از یک ارز با ثبات بهره می‌برند. با وجود این اقتصاد پویا و پر رونق هر چه هزینه ثبت شرکت در راس‌ الخیمه افزایش یابد، در طول مدت کوتاهی جبران خواهد شد.

امنیت و مراقبت از شرکت‌ها

راس الخیمه از حریم شخصی و  مالی سهامداران خود در برابر چشمان تیزبین محافظت می‌کند.

سهامداران از این موضوع سود می برند که نفوذ نظارتی در شرکت آنها به کمترین‌ میزان می‌رسد. در نتیجه، افراد مجبور نیستند ترازنامه‌ها، گزارش‌های حسابرسی شده یا سایر اسناد مالی را ذخیره و ارسال کنند و تمامی اسناد به صورت کاملا محرمانه نگهداری می‌شود.

راس‌ الخیمه پایگاه استراتژیک برای رشد جهانی

کشور امارات از نظر استراتژیک در یکی از مهم ترین مناطق ژئوپلیتیکی جهان یعنی خلیج فارس و دریای عمان قرار دارد و این امر تجارت در آنجا را برای بازرگانان آسان می‌کند. علاوه بر این، امارات تنها حوزه قضایی خاورمیانه است که اجازه ثبت شرکت.های فراساحلی را می‌دهد. این کشور به ویژه راس‌ الخیمه توانسته به موقعیت بسیار خوبی از جهت رشد اقتصادی و جذب گردشگر دست یابد. هزینه ثبت شرکت در راس‌ الخیمه چندان زیاد نبوده و این یک فرصت عالی برای متقاضیان ثبت شرکت دریایی در راس‌ الخیمه است.

چه کسانی واجد شرایط ثبت شرکت در راس‌ الخیمه هستند؟

 خدمات منطقه آزاد راس الخیمه برای همه افرادی که به دنبال کسب و کار هستند بسیار مفید و موثر است، با توجه به اینکه هزینه ثبت شرکت در راس‌ الخیمه چندان زیاد نیست، گروهی دارای شرایط خاصی برای ثبت شرکت هستند می‌توانند از این فرصت پر سود برای گسترش ثروت خود استفاده کنند. این افراد شامل:

 • یک سرمایه‌گذار که به دنبال دستیابی به یک مخاطب در سراسر جهان است.
 • شرکتی که به دنبال رقابت در محدودیت های تجاری است.
 • شخصی که می خواهد سرمایه‌ی خود را افزایش دهد.
 • سرمایه‌گذاری که در پی یکی از امیدوارکننده‌ترین راه‌های سرمایه‌گذاری در این شیخ نشین است.
 • خانواده‌ای که به دنبال ترتیب ارث، برنامه ریزی املاک و مدیریت ثروت است و با این روش در پی سر و سامان دادن به اموال خود هستند.

ثبت شرکت‌ در منطقه راس‌ الخیمه برای چه مواردی تشکیل می‌شود؟

 ۱- انجام تجارت منطقه‌ای و بین المللی در خارج از کشور امارات

۲- امکان دست‌یابی به املاک و مستغلات در امارات دبی و راس الخیمه

 ۳- حفاظت از دارایی و افزایش آن

۴- اجرای برنامه ریزی مالیاتی

۵- انجام برنامه ریزی املاک و در پایان ثبت شرکت در دبی و اقامت این شیخ نشین

مدارک و مستندات مورد نیاز برای ثبت شرکت در راس الخیمه

برای راه‌اندازی  شرکت در منطقه آزاد راس‌ الخیمه کپی مدارک زیر از کلیه شرکا و مدیران مورد نیاز است:

 • کپی روادید یا ویزای امارات متحده عربی یا مهر ورودی
 • تایید سکونت در این کشور
 • جدیدترین قبض آب و برق
 • فتوکپی پاسپورت

تعدادی از مدارک پس از ثبت شرکت وصول خواهند شد که عبارتند از :

 • تفاهم نامه و اساسنامه
 • گواهی ثبت که مورد تایید امارات است.
 • ثبت نام مدیران در شرکت و تاییدیه پذیرش شرکت

مراحل شکل گیری کسب و کار در منطقه راس‌ الخیمه

 • یک برنامه آنلاین ارسال کنید.
 • شما باید بسته و شرکت مورد نظر خود را انتخاب کنید و برای تشکیل شرکت خود با این کشور به توافق برسید.
 • تهیه اسناد شرکت و ارسال به اداره مورد نظر
 • .امضا در اسناد شرکت
 • ارائه درخواست و تاسیس شرکت
 • شروع کسب و کار خودتان پس از افتتاح حساب در امارات

از شما خواسته می‌شود که تمامی اسناد، مدارک و مستندات خود را ایمیل کنید و حدود دو یا سه روز کاری زمان لازم است تا شرکت شما ثبت شود.

به محض اینکه شرکت مورد نظر متقاضی تشکیل شود، ممکن است فرد تجارت خود را شروع کند. در همان زمان می‌تواند اقدام به افتتاح حساب در بانک ملی دبی کند.

تشکیل شرکت در راس الخیمه می تواند یک تصمیم عالی، قابل دوام و سودمند برای کسب و کار اغلب مهاجران باشد. این به دلیل سهولت، قابلیت اطمینان و مزایای بی‌شماری است که افراد را تشویق به سرمایه‌گذاری در این منطقه مهم می‌کند. موسسه هوم اند هوم در زمینه‌های مختلفی می‌تواند یاریگر مهاجران باشد. اخذ اقامت امارات با خرید ملک، ثبت شرکت و یا گرفتن انواع روادید مانند؛ ویزا طلایی امارات از جمله امور مهمی است که این مرکز می‌تواند به افراد اطلاع رسانی کرده و یا خدمات بدهد.

سخن پایانی

کشور امارات متحده عربی، کشوری با هفت شیخ نشین است. شهر راس‌ الخیمه از جمله مناطق آزاد و دریایی است که به دلیل موقعیت استراتژیک هر ساله سرمایه‌گذران زیادی را جذب کرده است. افراد سرمایه‌دار به دلایل متعددی اقدام به ثبت شرکت در این امیرنشین کرده‌اند.

امنیت بالا، پشتیبانی دولتی، موقعیت جغرافیایی عالی، امنیت و مراقبت از شرکت‌ها از جمله این دلایل هستند. اگر هزینه ثبت شرکت در راس‌ الخیمه بالا هم باشد، اقتصاد پویا و رو به رشد این کشور ثروتمند طوری چیده شده تا افراد بتوانند هزینه‌های وارد شده را در کم‌ترین زمان بازیابی کنند. ثبت شرکت دارای مراحل متعددی است که مراکز خبره و معتبر می‌توانند برای مهاجران به ثبت برسانند. ثبت شرکت در این شهر به آسانی منجر به اقامت موقت این کشور خواهد شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *